pozadie-leto 
KST
Aktuality - ústredie
Pomáhajme udržiavať turistické chodníky v bratislavskom lesoparku Tlačiť E-mail
Bratislavčania, ktorí po celý rok radi navštevujú udržiavané lesné prostredie Malých Karpát v tesnej blízkosti svojho mesta, vedia, čo dokáže ťažký mokrý sneh, alebo silný vietor.

V záujme operatívnejšieho odstraňovania prekážok z turistických chodníkov na území bratislavského lesného parku, pozri na mapu:
http://www.ba-lesy.sk/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=451035&id_dokumenty=3495Vedenie Mestských lesov v Bratislave ako správca tohto lesného územia ponúka bratislavským turistom aktívnejšiu spoluprácu: ak vám pri turistike skomplikoval cestu spadnutý strom, neváhajte to ohlásiť. Kontaktujte buď predsedu komisie značenia KST - bratislavský región Miloslava Kublu: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , alebo priamo technika lesoparku, pána Pivku Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Pozíciu prekážky udajte buď pomocou GPS, alebo čo najpresnejšie popíšte na ktorom úseku vyznačeného turistického chodníka sa nachádza.

Niektoré bratislavské turistické kluby sa už dlhé roky starajú o určité trasy. Stále však je dosť úsekov, ktoré nemajú šťastie na takýto patronát. S blížiacim sa príchodom jari pripomíname výzvu, ktorú pred časom Klub bratislavských turistov adresoval všetkým bratislavským turistickým klubom: "Vyberte si trasu o ktorú sa bude váš klub špeciálne starať - udržiavať v okolí chodníka čistotu a dohliadať na stav turistického značenia."

Prípadne sa poraďte s Milom Kublom, kde by bola takáto vaša pomoc najpotrebnejšia.Vedenie mestských lesov ochotne poskytne výbavu (pracovné rukavice a vrecia na smeti) na jarné upratovanie v okolí chodníkov a zariadi zvoz naplnených vriec.

BAlesopark_spadnuty_stom_jesenM

BAlesopark_spadnuty_strom_zimaM
 

Vyhľadávanie

Logo Ministerstva školstva vedy a výskumu

logo Freemap.sk

logo Informačný systém KST

logo portál Cesta SNP

znacenie-300x192
  

sportika

Norwayshop_logo

HolidayCard

logo Bratislavského samosprávneho kraja

logo Trnavského samosprávneho kraja

logo Trenčianskeho samosprávneho kraja

logo Nitrianskeho samosprávneho kraja

logo Žilinského samosprávneho kraja

logo Banskobystrického samosprávneho kraja

logo Enel
36X/3E68-tNorwayshop_logo
logo Horskej záchrannej služby

Obálka knihy Pohľad do dejín značenia
casopis_krasy

nove_odkazy

KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV
ZÁBORSKÉHO 33,  831 03 BRATISLAVA 3
Tel: + 421 2 44 45 11 21 (sekretár)
Tel: + 421 2 44 45 11 41  (samostatný pracovník)
Tel: + 421 2 44 45 40 88  (generálny sekretár)
E-mail: ustredie@kst.sk
KONTAKT 
Hodiny pre verejnosť a členskú základňu na ústredí: Po-Pi: 8:00 - 16:00.
Presný čas návštevy je potrebné vopred dohodnúť.